Szanowni Państwo,

Chciałyśmy bardzo serdecznie zaprosić Państwa do Dzieciaczkowa!

Decyzja o jego powstaniu była efektem naszych osobistych przeżyć związanych z poszukiwaniami odpowiedniego miejsca dla naszych Dzieci. Zależało nam przede wszystkim na tym, aby nie ucierpiały one w związku z naszym powrotem do pracy. Chciałyśmy znaleźć miejsce, w którym panuje domowa atmosfera, miłe i przytulne, a przy tym higieniczne warunki, gdzie Dzieci otoczone są profesjonalną opieką osób, które kochają swoją pracę. A co chyba najważniejsze-poszukiwałyśmy miejsca przyjaznego Dzieciom, w którym nie obowiązują sztywne i standardowe metody postępowania, rutyna. Marzył nam się dom w którym każde Dziecko traktowane jest w sposób indywidualny- tak jak na to zasługuje, gdzie może się zdrowo i radośnie rozwijać, odkrywać świat i swoje możliwości.

Ponieważ nasze poszukiwania nie odniosły oczekiwanego rezultatu, postanowiłyśmy same stworzyć takie właśnie miejsce!

I tak oto powstała Akademia Maluszka  Dzieciaczkowo, która od 1 września 2013r. przekształciła się w Żłobek Dzieciaczkowo ;)

Nasz zespół

 

Do opieki nad Dziećmi udało nam się zatrudnić młode, kreatywne, wykształcone nianie których wiedza i doświadczenie zapewnią Państwa Dzieciom profesjonalną opiekę oraz ciepłą i przyjazną atmosferę. Ich wiedza teoretyczna, zdobyta podczas studiów pedagogicznych poparta wieloletnimi doświadczeniami w pracy z Dziećmi zapewni maluszkom bezstresowy rozwój i wspaniałą zabawę. Opiekę nad Państwa dziećmi pełnią również panie położne.Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego maleństwa, ukierunkowanie na odrębne potrzeby każdego Dziecka. Wiemy, jak stworzyć przyjazne otoczenie tak, aby umożliwiało im doskonały i bezstresowy rozwój, odpowiedni dla każdego etapu ich życia.

Zapewniamy Państwa pociechom:

  •      fachową opiekę;
  •      ciekawe zajęcia;
  •      konsultacje ze specjalistami;
  •      wycieczki (dla dzieci starszych);

 

 

Jesteśmy otwarte na Państwa pomysły i sugestie, gdyż to właśnie rodzice najlepiej znają potrzeby swoich Dzieci! Chętnie wykorzystamy Państwa spostrzeżenia w naszej pracy.  "Dzieciaczkowo" ma być miejscem w którym wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązania. To Państwo decydujecie o tym jakie zajęcia odbywają się w Dzieciaczkowie.

,